Star Wars Darth Vader DualShock 4 – pada PS4 kupisz również oddzielnie

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Premiera najnowszego filmu z serii Gwiezdnych Wojen dopiero w grudniu, a w sklepach widać już setki towarów związanych z tym tematem. Czapki, ubrania, buty, cukierki, klocki, zabawki… Ten boom nie mógł ominąć również PlayStation 4 zwłaszcza, że w tym roku wychodzi bardzo wyczekiwany tytuł Star Wars: Battlefront.

Z tej okazji w sklepach będzie dostępna specjalna edycja konsoli PlayStation 4 z motywem Star Wars (sugerowana cena to 399 dolarów, więc w Europie na pewno 399 euro – około 1700 zł). W skład zestawu poza samą konsolą (CUH-1200) oraz padem znajdzie się kopia Star Wars Battlefront Deluxe Edition, plus voucher umożliwiający pobranie dodatkowej cyfrowej zawartości (Super Star Wars, Star Wars: Racer Revenge, Jedi Starfighter oraz Star Wars Bounty Hunter).

star-wars-ps4-bundles-system-04-us-13aug15

star wars playstation 4

Większość z nas ma jednak już konsolę, dlatego na pewno ucieszy was fakt, że specjalną edycję pada będzie można kupić oddzielnie na rynku europejskim od 19 listopada. Cena niestety nadal nie jest znana.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów