Star Wars: Battlefront nowe informacje

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 2 min.

DICE w weekend podało całą serie informacji dotyczących Star Wars: Battlefront. Gra zadebiutuje 17 listopada na trzech platformach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Produkcja ma działać w 60 klatkach na sekundę, a na mapie na jednocześnie walczyć będzie 40 graczy.

Rozgrywka nawiązywać będzie ściśle do oryginalnej trylogii Gwiezdnych Wojen, przez co przyjdzie nam walczyć w znanych filmowych lokacjach (cztery planety, na każdej po dwie mapy). Do wyboru będą dwie strony konfliktu Rebelianci oraz Imperium. Wcielimy się na pewno m.in. w Boba Fetta i Vadera. Wybierając zwykłego żołnierza dostaniemy możliwość widoku z pierwszej lub trzeciej osoby. Prawdopodobnie gra umożliwi również starcia w powietrzu.

Star Wars: Battlefront w całości ma być skupiona na trybie multiplayer. W grze nie będzie istniało coś takiego jak kampania single-player. Dla pocieszenia twórcy umożliwią grę na podzielonym ekranie dla dwóch graczy (split-screen). Niestety w tym trybie zmierzymy się tylko w lokalnej rozgrywce, otrzymamy za to boty sterowane przez AI.

Poza tym opublikowano pierwszy trailer, który podobno powstał na silniku gry.

Poniżej znajdziecie także wygląd okładki Star Wars: Battlefront oraz pierwsze zrzuty z gry.

Źródło: www.vg247.com.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów