STALKER 2 utrzymał nowy zwiastun. To będzie mocny tytuł ekskluzywny Xbox Series

Stalker 2
Stalker 2

Studio GSC Game World opublikowało nowy zwiastun długo wyczekiwanej strzelanki STALKER 2. Czy niebawem poznamy datę premiery?

Wydaje się, że proces promocji drugiej odsłony kultowego postapkaliptyczego FPS-a, przebiega według planów. Twórcy zapowiedzieli grę w 2018 roku i już wówczas ogłosili, że ta zadebiutuje za trzy lata. Niespełna rok później otrzymaliśmy motyw muzyczny i grafikę, a latem tego roku mogliśmy obejrzeć pierwszy zwiastun.

Dzisiejszy materiał nie jest zbyt długi, ale za to bardzo klimatyczny. Twórcy obiecują, że dokładnie tak będzie wyglądać ukończona gra: z szybką zmianą scenerii, złowieszczymi krajobrazami i ciągłym poczuciem zbliżającego się niebezpieczeństwa, które potęgować ma subtelna ścieżka dźwiękowa.

Dzisiejszy materiał może być początkiem agresywniejszej kampanii i już niebawem zaleje internet potok informacji na temat nowej odsłony cyklu STALKER. Gra bowiem zadebiutować ma w przyszłym roku na PC oraz konsolach Xbox Series. Tak, dobrze czytacie, tytuł ominie konsole poprzedniej generacji oraz PlayStation 5.