S.T.A.L.K.E.R. 2 zapowiedziany! Na premierę będziemy musieli jednak sporo poczekać

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Stalker 2
Stalker 2

Sergiy Grygorovych, CEO studia GSC Game World zapowiedział za pośrednictwem mediów społecznościowych grę S.T.A.L.K.E.R. 2. Na premierę gry będziemy musieli jednak zaczekać, gdyż zaplanowana jest ona dopiero na 2021 rok. Oczywiście to wcale nie oznacza, że gra nie zadebiutuje dwa lata później.

Nie podano żadnych dokładnych informacji na temat strzelanki. Uruchomiona została bowiem tylko strona, na której widniej grafika z logo gry i planowaną datą premiery.

S.T.A.L.K.E.R. 2 będzie tak naprawdę czwartą odsłoną serii zapoczątkowaną w 2007 roku. Trzecia i ostatnia do tej pory część zatytułowana S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci debiutowała w 2009 roku.

Trudno przypuszczać kiedy poznamy więcej szczegółów na temat gry. Nie wiemy nawet na jakich platformach zadebiutuje. Wersja na PC jest raczej pewna, ale edycje konsolowe są wielką niewiadomą. Może podczas E3 dowiemy się więcej, ale biorąc pod uwagę, że debiut gry planowany jest dopiero za trzy lata, nie jest to pewne.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Metro Exodus – grafiki prezentujące postacie i potwory https://t.co/vLquMzNjX1 https://t.co/kFi61YuWiW
Fabularny zwiastun Far Cry New Dawn https://t.co/Dltgz62MBN https://t.co/M06xMFXGxq

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch