Nadchodzi Spyro Trilogy Remaster?

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 2 min.
Spyro

Czy znany, fioletowy smok Spyro powróci już niedługo? Na to wygląda. W zeszłym miesiącu głośno było na Kotaku o pracach nad remasterem trylogii Spyro. Teraz wydaje się, że mamy więcej dowodów na poparcie tej plotki.

Użytkownik Twittera JumpButton, jakiś czas temu odkrył konto o nazwie @SpyroTheDragon. Konto na ten moment jest zablokowane, ale prawdopodobnie jest zarejestrowany na oficjalnym e-mailu Activision. Co dodaje temu wiarygodności? Dołączona nazwa do konta to „Falcon McBob”, a nazwa kodowa produkcji to właśnie Falcon.

Wierząc podaniom Kotaku, kolekcja ma zawierać gry Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto’s Age oraz Spyro: Year of the Dragon. W remasterze ma być wiele nowych efektów, animacji, lepsze oświetlenie, filmy, znacznie ulepszona ścieżka dźwiękowa oraz zaktualizowany system zapisu. Projekt realizowany ma być przez Vicarious Visions, czyli ludzi odpowiedzialnych za Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Możemy na ten moment oczekiwać zapowiedzi remastera i możliwe jest, że gra pojawi się do końca bieżącego roku.

Seria Spyro została stworzona przez studio Insomniac Games, odpowiedzialne za Ratchet & Clank. Gra pierwotnie została wydana przez Sony tylko na konsolę PlayStation. Po trzeciej grze Insomniac zajął się innymi projektami, a wydawca Vivendi Universal kontynuował serię. Wiele lat później, Vivendi Universal i Activision połączyły się, tworząc Activision Blizzard, które to wypuściło Skylanders: Spyro’s Adventure w 2011 roku. Ostatecznie, marka Skylanders ma zastąpić nazwę Spyro, a lubiany, fioletowy smok stanie się zwykłą postacią w serii, której oryginalnie był bohaterem.

Źródło: https://twitter.com/JumpButtonCB/status/969433716715028480

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów