Spyro Reignited Trilogy zaliczy spore opóźnienie

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Firma Activision ogłosiła, że odświeżona trylogia przygód fioletowego smoka nie zadebiutuje w terminie. Spyro Reignited Trilogy miało mieć premierę 21 września jednak teraz oficjalna data premiery została zmieniona na 13 listopada. Prawie dwumiesięczna obsuwa jest usprawiedliwiana potrzebą dopieszczenia projektu.

W oficjalnym ogłoszeniu dewelopera czytamy:

Wszyscy w Toys for Bob, są tak dumni, że po tylu latach przywracamy oryginalną trylogię Spyro. Jesteśmy głęboko zaangażowani w poprawianie tych gier, więc zdecydowaliśmy się przenieść datę premiery gry Spyro Reignited Trilogy na 13 listopada. Trylogia wymaga więcej miłości i troski(…)

The Spyro Reignited Trilogy to odświeżona edycja trzech pierwszych części serii: Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto’s Rage! oraz Spyro: Year of the Dragon, które pierwotnie debiutowały na pierwszej konsoli PlayStation. Nowa edycja zadebiutuje na platformach PlayStation 4 oraz Xbox One.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów