Spyro Reignited Trilogy w przyszłym tygodniu wyląduje na PC i Nintendo Switch

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.

Po prawie roku od premiery na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, Spyro Reignited Trilogy wyląduje na komputerach osobistych oraz najnowszej platformie Nintendo. Premiera trzech odsłon kultowej serii o fioletowym spoko będzie dostępna od 3 września i tego też dnia główny developer Toys for Bob, będzie świętował pojawienia się gry na kolejnych platformach specjalnym livestreamem.

W skład Spyro Reignited Trilogy trzy od podstaw odświeżone gry – Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto’s Rage oraz Spyro: Year of the Drago. Pakiet zapewni wiele niezapomnianej zabawy oraz nostalgiczny powrót do lat 90-tych, ale w pięknej oprawie. Na całość składa się ponad 100 poziomów, ulepszone sekwencje z nagrodami, wesołą Spyro-gromadę (m.in. ważka Sparx, Hunter, Sheila, Agent 9 i Sgt. Byrd) oraz wiele więcej.

Jak gdyby nie było wystarczająco powodów do ekscytacji, Activision Publishing, Inc. , spółka zależna Activicion Blizzard, Inc. (NASDAQ: ATVI), zaaranżowało spektakularne spotkanie dwóch ikon gier wideo, ponieważ Spyro dołącza do wyścigu w nadchodzącym Grand Prix Spyro & Friends w Crash Team Racing Nitro-Fueled, zapowiedzianym na 30 sierpnia. Grad Prix, dostępne bez dodatkowych opłat dla wszystkich, którzy kupili podstawową grę, zapewnia po raz pierwszy ikonicznemu fioletowemu smokowi wstęp na imprezę CTR.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów