Spyro Reignited Trilogy w przyszłym tygodniu wyląduje na PC i Nintendo Switch

Spyro Reignited Trilogy e1537367188102

Po prawie roku od premiery na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, Spyro Reignited Trilogy wyląduje na komputerach osobistych oraz najnowszej platformie Nintendo. Premiera trzech odsłon kultowej serii o fioletowym spoko będzie dostępna od 3 września i tego też dnia główny developer Toys for Bob, będzie świętował pojawienia się gry na kolejnych platformach specjalnym livestreamem.

W skład Spyro Reignited Trilogy trzy od podstaw odświeżone gry – Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto’s Rage oraz Spyro: Year of the Drago. Pakiet zapewni wiele niezapomnianej zabawy oraz nostalgiczny powrót do lat 90-tych, ale w pięknej oprawie. Na całość składa się ponad 100 poziomów, ulepszone sekwencje z nagrodami, wesołą Spyro-gromadę (m.in. ważka Sparx, Hunter, Sheila, Agent 9 i Sgt. Byrd) oraz wiele więcej.

Jak gdyby nie było wystarczająco powodów do ekscytacji, Activision Publishing, Inc. , spółka zależna Activicion Blizzard, Inc. (NASDAQ: ATVI), zaaranżowało spektakularne spotkanie dwóch ikon gier wideo, ponieważ Spyro dołącza do wyścigu w nadchodzącym Grand Prix Spyro & Friends w Crash Team Racing Nitro-Fueled, zapowiedzianym na 30 sierpnia. Grad Prix, dostępne bez dodatkowych opłat dla wszystkich, którzy kupili podstawową grę, zapewnia po raz pierwszy ikonicznemu fioletowemu smokowi wstęp na imprezę CTR.