Spyro Reignited Trilogy otrzyma polski dubbing

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Spyro

Firma Cenega poinformowała dzisiaj, że gra Spyro Reignited Trilogy otrzyma w Polsce pełną lokalizację. Oznacza to, że oprócz napisów w grze będzie dostępny również rodzimy dubbing. Jest to miłe zaskoczenie, gdyż produkcje wydawane przez Activision, nie zawsze otrzymywały polską lokalizację. Pierwszy wielki sukces Cenegi we współpracy z amerykańskim wydawcą? Tak, ale pamiętać należy, że Destiny 2 wydawane jeszcze CDP, również miało pełne spolszczenie, tak więc to raczej Activision zaczęło traktować nasz rynek nieco poważniej.

Odświeżona trylogia przygód fioletowego smoka Spyro, które pamiętać mogą jedynie posiadacze pierwszego PlayStation, zadebiutuje 21 września w edycji na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Więcej szczegółów na temat gry oraz nowe materiały z rozgrywki zostaną zaprezentowane podczas targów E3 2018.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów