Spyro na PS4? Reżyser remake’u Crash Bandicoot pracuje nad „niezapowiedzianym” projektem

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 2 min.
Spyro
Spyro

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy to remake klasycznej trylogii Crasha. Studio Vicarious Visions wykonało kawał świetnej roboty i dostarczyło graczom nieźle wyglądającą produkcję, która nie straciła swojego charakteru sprzed lat.

Twórcy gry kilka miesięcy temu zapowiedzieli, że chcieliby pracować nad kolejną częścią Crasha jeśli remake dobrze się sprzeda. Produkcja osiągnęła spory sukces, sporo zarobiła i bez wątpienia Vicarious Vision pracuje obecnie nad nowym projektem. Zdradza to m.in. Dan Tanguay game director Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy, który na swoim profilu LinkedIn wskazał, że jest głównym projektantem „niezapowiedzianego” projektu. Game DirectorCo to może być? Tanguay kontynuuje pracę dla Vicarious Visions i jest prawdopodobne, że wydawca Activision planuje remake, kolejnego starego hitu. Wydaje się, że może to być Crash Team Racing lub Spyro the Dragon.

Spyro the Dragon to platformowa gra konsolowa stworzona przez Insomniac Games. Tytułowy bohater to mały fioletowy smok o imieniu Spyro. Jego przygody zaczynają się w grze „Spyro the Dragon” (PSX), gdzie po raz pierwszy fioletowy gad wyrusza w swą pełną niebezpieczeństw podróż. Plotek o remake pierwszej części gry było wiele, a pierwotny deweloper produkcji powiedział w lipcu, że decyzja o jej odświeżeniu zależy wyłącznie od Activision.

Z drugiej strony w bibliotece gier PlayStation 4 brakuje gry podobnej do Mario Kart, a alternatywą mogącą zalepić tę dziurę mogłoby być odświeżenie znakomitego Crash Team Racing. Na tę produkcję czeka wielu graczy, a Activision sporo mógłby zarobić…

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów