Dziś swoją premierę ma Crash Team Racing Nitro-Fueled!

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 2 min.

Już dziś – tj. 21 czerwca 2019 roku – premierę ma Crash Team Racing Nitro-Fueled! Nowa gra powstała by uczcić 20. rocznicę CTR i zaoferuje mnóstwo świetnej zawartości – dzięki zremasterowaniu oryginalnego CTR oraz dopracowaniu zawartości z Crash Nitro Kart, a także dodaniu możliwości personalizacji po raz pierwszy w historii serii.

Ponadto, już 3 lipca zabawa wjedzie na nowy poziom za sprawą Grand Prix, darmowej, sezonowej zawartości dla wszystkich posiadaczy, która każdego sezonu wprowadzi nową trasę, wraz ze świeżą porcją postaci, gokartów i elementów personalizacji będąc połączonymi przez internet.

Crash Team Racing Nitro-Fueled to zaprojektowany od podstaw remaster oryginalnego Crash Team Racing, przenoszący postaci, gokarty, trasy i areny do jakości HD oferowanej przez obecną generację konsol. W grze stawka jest wysoka, a rywalizacja ostra, ponieważ gracze ścigają się z różnymi postaciami z serii Crash Bandicoot – Crash, Coco, Dr. Neo Cortex i innymi, przeciwko maniakalnemu Nitros Oxide, aby ocalić naszą planetę przed zniszczeniem. Gracze będą mogli podziwiać wybryki Crasha i jego ferajny w jakości 4K, częstującej się wzajemnie power-upami i rozbijającej się po trasach z oryginalnego CTR, jak również wymyślonej na nowo zawartości z Crash Nitro Kart.

Thomas Wilson, Co-Studio Head w Beenox, przyznaje:

To koniec oczekiwania i nie mogliśmy być bardziej podekscytowani, że Crash Team Racing Nitro-Fueled jest już gotowe do drogi […] Dużo troski i dbałości o szczegóły zostało włożone, aby stworzyć grę zarówno dla fanów oryginału sprzed 20 lat, jak i tych, którzy oczekują nowoczesnych wyścigów gokartów. Pozostając wiernym oryginalnym grom CTR, a jednocześnie dodając znacznie więcej zawartości i tworząc tętniący życiem świat – czego nie dało się zrobić na konsolach pierwszej generacji – to wszystko okazało się pracą pełną miłości!

Nasza recenzja Crash Team Racing Nitro-Fueled ukaże się na stronie już wkrótce. W produkcję możecie zagrać już dzisiaj na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Zwiastun rozgrywki na Switchu obejrzycie poniżej.

Źródło: Informacja prasowa.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów