Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Dziś swoją premierę ma Crash Team Racing Nitro-Fueled!

Crash Team Racing Nitro Fueled

Już dziś – tj. 21 czerwca 2019 roku – premierę ma Crash Team Racing Nitro-Fueled! Nowa gra powstała by uczcić 20. rocznicę CTR i zaoferuje mnóstwo świetnej zawartości – dzięki zremasterowaniu oryginalnego CTR oraz dopracowaniu zawartości z Crash Nitro Kart, a także dodaniu możliwości personalizacji po raz pierwszy w historii serii.

Ponadto, już 3 lipca zabawa wjedzie na nowy poziom za sprawą Grand Prix, darmowej, sezonowej zawartości dla wszystkich posiadaczy, która każdego sezonu wprowadzi nową trasę, wraz ze świeżą porcją postaci, gokartów i elementów personalizacji będąc połączonymi przez internet.

Crash Team Racing Nitro-Fueled to zaprojektowany od podstaw remaster oryginalnego Crash Team Racing, przenoszący postaci, gokarty, trasy i areny do jakości HD oferowanej przez obecną generację konsol. W grze stawka jest wysoka, a rywalizacja ostra, ponieważ gracze ścigają się z różnymi postaciami z serii Crash Bandicoot – Crash, Coco, Dr. Neo Cortex i innymi, przeciwko maniakalnemu Nitros Oxide, aby ocalić naszą planetę przed zniszczeniem. Gracze będą mogli podziwiać wybryki Crasha i jego ferajny w jakości 4K, częstującej się wzajemnie power-upami i rozbijającej się po trasach z oryginalnego CTR, jak również wymyślonej na nowo zawartości z Crash Nitro Kart.

Thomas Wilson, Co-Studio Head w Beenox, przyznaje:

To koniec oczekiwania i nie mogliśmy być bardziej podekscytowani, że Crash Team Racing Nitro-Fueled jest już gotowe do drogi […] Dużo troski i dbałości o szczegóły zostało włożone, aby stworzyć grę zarówno dla fanów oryginału sprzed 20 lat, jak i tych, którzy oczekują nowoczesnych wyścigów gokartów. Pozostając wiernym oryginalnym grom CTR, a jednocześnie dodając znacznie więcej zawartości i tworząc tętniący życiem świat – czego nie dało się zrobić na konsolach pierwszej generacji – to wszystko okazało się pracą pełną miłości!

Nasza recenzja Crash Team Racing Nitro-Fueled ukaże się na stronie już wkrótce. W produkcję możecie zagrać już dzisiaj na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Zwiastun rozgrywki na Switchu obejrzycie poniżej.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement