Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Sprzedaż Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 przekroczyła milion kopii. To najszybciej sprzedająca się odsłona serii.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2 2 e1589314960314

Złe pasmo zostało nareszcie przerwane. Activision Blizzard, wydawca gry, zakomunikował za pośrednictwem Twittera, że sprzedaż Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 przekroczyła właśnie milion sprzedanych kopii, co czyni ją najszybciej sprzedającą się grą w historii serii.

Taki stan rzeczy nie powinien jednak nikogo dziwić, bo tak dobra sprzedaż Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 to zasługa przede wszystkim wysokiej jakości samej gry. Wyprodukowany przez Vicarious Vision remake pierwszy dwóch części serii spotkał się z olbrzymim entuzjazmem graczy i recenzentów, osiągając średnią ocen 90% na OpenCritic oraz 88% na Metacritic. Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 wydane zostało 4 września na PC, PS4 i Xbox One.

Tytuł ten spodobał się również Kasjanowi, który chwalił m.in. wierność pierwowzorom przy jednoczesnym wprowadzeniu ciekawych nowości.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

TESTY SPRZĘTÓW

Listopad 2020 roku to dla graczy ten wyjątkowy okres, który zdarza się raz na 6-7 lat. Dokładnie 10 listopada na rynku pojawi się konsola...

TESTY SPRZĘTÓW

W dzisiejszych czasach kamera internetowa to bardzo przydatne urządzenie. Możemy je użyć do pracy zdalnej, nauki czy stremowania naszego wizerunku w czasie gry. W...

RECENZJE GIER

Advertisement