Sprawdźcie rocznicowe wydanie PES 2016

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 min.

Seria Pro Evolution Soccer ma już 20 lat, z tej okazji Konami postanowiło wydać specjalną rocznicową edycję PES 2016. Na specjalną wersję będzie będzie się składał wyjątkowy steelbook oraz specjalny rękaw. Na obu opakowaniach znajdą się alternatywne okładki z brazylijską supergwiazdą, Neymarem Jr., w specjalnie zaprojektowanym z okazji dwudziestolecia Pro Evolution Soccer stroju.

Wraz z Edycją Rocznicową (Anniversary Edition) gracze otrzymają mnóstwo unikatowej zawartości w trybie myClub. Znajdziecie tam zarówno Neymara Jr., jak i gracza Drużyny Roku 2014 rankingu UEFA, co oznacza, że rozpoczniecie sezon 2016 z dwoma topowymi zawodnikami już w waszych szeregach. Także wasze fundusze trybu myClub zostaną zasilone tysiącem monet myClub oraz 10.000 GP dodawanych co tydzień przez 20 tygodni (co da w sumie 200 000 GP!). Gdyby jeszcze było wam mało, do rocznicowej edycji dodany zostanie jeszcze także pakiet dodatków, wśród których znajdziemy 5 kontraktów z piłkarzami oraz 20 przedmiotów pozwalających na regenerację, co umożliwi  utrzymanie drużyny supergwiazd w pełni sił.

Specjalna edycja PES 2016 z okazji dwudziestolecia serii wydana zostanie wyłącznie na platformy Sony – Playstation 4 i PlayStation 3.