Pierwszy zwiastun PES 2019. Piłka od Konami w końcu otrzyma więcej licencji

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
PES 2019
PES 2019

Najnowsza odsłona kultowej serii piłkarskiej Pro Evolution Soccer, zadebiutuje 30 sierpnia w edycji na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Taką informacją podzielił się dzisiaj producent gry, japońska firma Konami. Oczywiście otrzymaliśmy także pierwszy zwiastun.

PES 2019 ma być wyjątkowy, gdyż w końcu twórcy zamierzają graczom zaoferować nie tylko świetny gameplay, ale również sporo nowych licencji na nowe ligi, stadiony oraz legendarnych zawodników. Szczegółów jednak jeszcze nie znamy.

Gra będzie dostępna w edycji standardowej z Philippe Coutinho na okładce oraz w edycji specjalnej, na okładce której znalazł się David Beckham.

Tak jak w przypadku każdej kolejnej piłkarskiej odsłony bywa, twórcy zapowiadają realizm, na jeszcze wyższym poziomie niż w poprzedniej części.  Jednak w przypadku serii PES, można te słowa wziąć sobie do serca. Ostatnie odsłony Pro Evolution Soccer charakteryzowały się bardzo realistyczną rozgrywką i naturalnymi zagraniami zawodników, pozostawiając na tym polu w tyle bardziej popularną serię od EA.

Zwiastun PES 2019

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów