Sprawdź najnowszy materiał z cyberpunkowej strzelanki 2084

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 2 min.
2084
2084

Cyberpunkowy shooter od krakowskiego studia Feardemic, w ubiegłym tygodniu zadebiutował na platformie Steam. Gra pojawiła się tam w ramach usługi Early Access. Twórcy opublikowali najnowszy materiał ze swojej produkcji. Wideo zdradzi wam skąd wziął się pomysł na 2084 oraz jak przebiegają pracę. Przypomnijmy, że 2084 powstało podczas trwającego 72 godziny game jamu organizowanego przez Feardemic.

2084 – Making of

W grze wcielimy się w Laurę Lofi zatrudnioną na stanowisku młodszego menedżera informacji w firmie Chiron Incorporated. Bohaterka zostaje wysłana na misję do przerażającego postapokaliptycznego labiryntu pełnego niebezpiecznych wrogów. Aby wyeliminować przeciwników, Laura musi nie tylko sprawnie posługiwać się bronią, ale też korzystać z szeregu komend hakerskich. Rozgrywka wzbogacona została bowiem mechaniką, dzięki której poprzez włamywanie się do sieci, zdobywamy amunicję oraz punkty życia. Produkcja zabierze nas do dystopijnego świata, w którym postęp technologiczny pozbawił ludzkość szeroko rozumianego poczucia moralności.

Wersja Early Access zawiera tryb fabularny, podczas ogrywania którego gracze zmierzą się z licznymi zastępami bezmyślnych bestii oraz z groźnymi bossami. Drugą formą zabawy jest endless mode, w którym gracze mają za zadanie odpierać kolejne fale wrogów starając się uzyskać jak najwyższą pozycję w rankingu.

Premiera 2084 w finalnej wersji jest planowana na 2020 rok.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów