Sprawdź najnowszy gameplay z The Outer Worlds!

The Outer Worlds
The Outer Worlds

Najnowszy materiał z The Outer Worlds pochodzi z trwającego w Japonii  Tokyo Games Show. Wideo trwa niespełna 20 minut i przybliża mechanikę walki oraz zadań z wczesnego etapu rozgrywki. Materiał co prawda jest nieco chaotyczny, ale jeśli naprawdę nie możecie doczekać się premiery najnowszej gry Obisdianu, to w odbiorze nie będą przeszkadzać wam japońskie napisy. Warstwa dźwiękowa utrzymana jest w języku angielskim.

The Outer Worlds-gameplay

The Outer Worlds to pierwszoosobowa gra RPG, w której bohater budzi się z hibernacji na zagubionym w kosmosie statku kolonizacyjnym. W drodze na swoje miejsce przeznaczenia dociera nieoczekiwanie na skraj galaktyki tylko po to, aby znaleźć się w samym środku spisku, który grozi zniszczeniem kolonii. Podczas odkrywania zakątków kosmosu gracz będzie napotykał walczące o władzę frakcje, a decyzje przez niego podjęte podczas rozgrywki, będą miały olbrzymi wpływ na przebieg historii.

Przypomnijmy, że The Outer Worlds zadebiutuje 25 października na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Warto wspomnieć, że pod koniec lipca twórcy poinformowali, że ich najnowsza produkcja  w późniejszym terminie trafi również na Nintendo Switch

 


Źródło: https://www.pcgamer.com/watch-almost-20-minutes-more-the-outer-worlds-gameplay-footage/