Spider-Man z aktualizacją w dniu premiery. Znamy długość głównego wątku fabularnego!

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.
Spider Man
Spider Man

Do premiery Spider-Mana niecałe dwa tygodnie. Nic więc dziwnego, że do sieci trafiają coraz konkretniejsze informacje. Na kilka pytań, które nurtowały graczy, postanowił odpowiedzieć James Stevenson, jeden z pracowników studia Insomniac Games. Nie mógł on podzielić się wszystkimi informacjami, jednak zdradził kilka naprawdę interesujących szczegółów.

Na samym początku Stevenson potwierdził, że Spider-Man otrzyma pierwszą aktualizację już w dniu premiery. Nie zdradził jednak jej wielkości. Szczegóły owego patcha mają zostać podane bliżej dnia premiery. Musimy więc poczekać jeszcze kilka dni na konkretne informacje. Stevenson poinformował za to graczy, że nowe przygody Człowieka-Pająka będą wymagać 45GB wolnej przestrzeni na dysku naszych konsol.

Przedstawiciel studia Insomniac Games zdradził również, ile godzin zajmie graczom ukończenie głównej linii fabularnej. Okazuje się, że przejście Spider-Mana zajmie nam około 20 godzin, jeśli zdecydujemy się grać na normalnym poziomie trudności. Stevenson podkreślił, że w czas ten nie zostały wliczone wszelkie zadania poboczne, czy inne aktywności, które będziemy mogli znaleźć podczas przemierzania ulic Nowego Jorku.

Przypomnijmy, że Spider-Man od Insomniac Games będzie tytułem ekskluzywnym dla konsoli PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na 7 września tego roku.

Spider-Man – zwiastun fabularny

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów