South Park: The Fractured But Whole – zwiastun, data premiery i wiele więcej

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.

South Park: The Fractured But Whole po raz pierwszy zostało zaprezentowane podczas zeszłorocznych targów E3. Dzisiaj w końcu poznaliśmy masę szczegółów o drugie części przygód chłopców ze stanu Kolorado.

Sam schemat fabuły i rozgrywki nie będzie się zbytnio różnił od tego z South Park: Kijek Prawdy. Kolejny raz wcielimy się w nowego chłopca w mieście, który nie będzie miał łatwych początków na podwórku. Zaczynamy więc od zera. Tym razem Cartman i ekipa bawią się w superbohaterów, jednak z powodu nieporozumień znów dojedzie do rozpadu. Będziemy więc musieli zdecydować, po której stronie chcemy walczyć.

System starać także nie będzie się znacznie różnił od tego, którego doświadczyliśmy w poprzedniej odsłonie. Będziemy jednak dysponować zupełnie nowymi mocami i super ciosami.

South Park: The Fractured But Whole zadebiutuje w edycji na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One już 6 grudnia. Wszyscy, którzy w najbliższym czasie złożą zamówienie przedpremierowe, otrzymają w prezencie South Park: Kijek Prawdy na posiadaną przez siebie platformę. Jest to nie lada gratka, ponieważ poprzednia odsłona ukazała się tylko na PC i konsolach poprzedniej generacji.

A oto zwiastun i gameplay z South Park: The Fractured But Whole

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów