South Park: The Fractured But Whole już w sprzedaży

Informacja Prasowa | | Przeczytasz w 2 min.
South Park: The Fractured But Whole
South Park: The Fractured But Whole

Dzisiaj zadebiutowała gra South Park: The Fractured But Whole na PlayStation 4, Xbox One i komputerach PC. Stworzone przez producentów South Park, Treya Parkera i Matta Stone’a oraz Ubisoft San Francisco, The Fractured But Whole zabiera cię z powrotem do miasteczka South Park, któremu zagraża nowe niebezpieczeństwo.

South Park: The Fractured But Whole recenzja

Oprócz standardowej wersji, South Park: The Fractured But Whole dostępne jest też w trzech edycjach specjalnych:

  • Gold Edition,
  • Steelbook Gold Edition
  • Collector’s Edition.

Stworzone, napisane, zagrane i wyreżyserowane przez Treya Parkera i Matta Stone’a, South Park: The Fractured But Whole to realistyczny, interaktywny South Park w najlepszym wydaniu – zabawny, bulwersujący i dający mnóstwo frajdy. Przez ograniczony czas, każdy kto kupi South Park: The Fractured But Whole, otrzyma PIERWSZĄ GRĘ z serii South Park: Kijek Prawdy, gratis.

W South Park przestępczość wzrasta, a ulice nigdy nie były tak niebezpieczne. Gdy nad cichym miasteczkiem w Kolorado zachodzi słońce, budzi się przestępczy półświatek, a na ulicach zaczyna PANOWAĆ CHAOS. South Park potrzebuje nowych bohaterów, którzy PRZYBĘDĄ NA POMOC. Eric Cartman wykorzystuje sytuację, aby ocalić miasto i tworzy najlepszą drużynę superbohaterów w historii – Szopa i przyjaciół. On sam, jako Szop, będzie ich liderem.

Zupełnie nowy, dynamiczny system walki daje graczowi możliwość manipulowania czasem i przestrzenią na polu bitwy, a ulepszona opcja łupienia i wytwarzania daje wolność wytwarzania i szlifowania mocy, wraz z postępami osiąganymi w grze. Szukaj łupów ukrytych w całej krainie i korzystaj z formuł wytwarzania, aby uzyskać własny, bulwersujący sprzęt, który pomoże ci w walce.

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów