Soundtrack z gry Frostpunk ukaże się na płycie winylowej

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Frostpunk
Frostpunk

11 bit studios w opublikowanym dzienniku dewelopera, postanowiło graczom nieco przybliżyć szczegóły dotyczące limitowanego wydania soundtracka z gry Frostpunk na płycie winylowej.

Frostpunk, to bezapelacyjnie najlepsza tegoroczna polska produkcja. Tytuł nie tylko podbił serca graczy i recenzentów, ale również zgarnął wiele krajowych i zagranicznych nagród. Na wysoką jakość produkcji składa się ciekawa historia, jakość wykonania, gameplay oraz fantastyczna ścieżka dźwiękowa. Gracze od premiery gry domagali się jej choćby w formie cyfrowej na popularnych serwisach muzycznych. Ciężka, klimatyczna muzyka obrazująca życie w zamarzniętym świecie, stworzona przez kompozytora Piotra Musiała (znanego z This War of Mine, Wiedźmina 3, Beat Copa i innych polskich gier), miała niemały wpływ na sukces gry.

Frostpunk Soundtrack

Z poniższego filmu dowiemy się miedzy innymi, że soundtrack doczeka się specjalnej edycji winylowej. Album zawierający 10 utworów z gry, specjalnie zremasterowanych w tym celu, będzie wydany w najwyższej jakości na 180-gramowym winylu. Premiera już 26 października w limitowanym nakładzie 500 sztuk. Album do nabycia w cenie 30 Euro (+ koszty wysyłki) na serwisie Gamemusic.

Oczywiście soundtrack w najbliższych dniach będzie dostępny na Spotify, YouTube, Tidal, Deezer oraz iTunes. W najwyższej jakości cyfrowej (320 kbps .MP3, .WAV, .FLAC) ścieżka dźwiękowa dostępna już jest na GOG.com i za chwilę na Steam.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów