Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Sony zmienia system oddawania gotówki za zakupy w PlayStation Store

PlayStation Store to ciągle rozrastający się sklep dla użytkowników konsol Sony, ale do tej pory ciężko było odzyskać pieniądze za zakupioną tam zawartość. Japończycy właśnie zmienili tę sytuację i chcą iść na rękę klientom.

Od teraz każdy będzie miał 14 dni na zgłoszenie chęci odzyskania gotówki za zakupioną grę, dodatki, motywy lub awatary. Warunki są śmieszne, ponieważ nie możemy pobrać kupionej zawartości, żeby ją oddać lub jej streamować.

W przypadku gier zakupionych w przedsprzedaży jest podobnie. Kupując grę na 14 dni lub więcej przed premierą, będziemy mieli 14 dni na wysłanie prośby o zwrot pieniędzy. Niestety tutaj również nie można pobrać gry na swoją konsolę, aby dostać zwrot gotówki.

Nowa polityka dotyczy również każdej z dostępnych w sklepie subskrypcji (PS Plus, PS Now, Spotify Premium). Na szczęście tu sytuacja wygląda znacznie lepiej, ponieważ Japończycy oddadzą pieniądze nawet po wykorzystaniu połowy subskrypcji lub jej mniejszej części. Oddana kwota będzie zależna od długości okresu korzystania usługi.

To kolejny prokonsumencki ruch ze strony Sony. Najpierw japoński koncern wszedł trochę nieśmiało w cross-play, a już niedługo użytkownicy będą mogli zmienić swoje pseudonimy w PlayStation Network.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

Advertisement