Sony zapowiedziało Ghost of Tsushima – nowe IP od Sucker Punch

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Ghost Of Tsushima
Ghost Of Tsushima

Podczas konferencji na odbywających się w stolicy Francji targach Paris Games Week 2017, Sony zapowiedziało nową produkcję od twórców Infamous. Ostatni Niesławny ukazał się w 2014 roku i był jednym z pierwszych ekskluzywnych hitów na konsolę PlayStation 4.  Od pewnego czasu oczekiwano od Sucker Punch kolejnej odsłony serii. Jednak nic z tego. Deweloperzy przygotowali nowe IP, które zadebiutuje w 2018 roku.

Produkcja zatytułowana jest Ghost of Tsushima i jej akcja będzie się  rozgrywała podczas inwazji Mongołów na Japonię. Na razie o fabule nie wiemy za wiele, ale opublikowany dzisiaj zwiastun zapowiada bardzo ciekawą produkcję ze świetną oprawą graficzną.

Ghost of Tsushima to pierwsza od ośmiu lat nowa marka Sucker Punch.

Zwiastun Ghost of Tsushima

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Marvel’s Spider-Man i Shadow of the Tomb Raider wciąż na szczycie listy sprzedaży - https://t.co/6bQmDMe1ZN https://t.co/HCVJpcGn2z
Premiery gier – PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch – 24-30 września - https://t.co/rNUXGnyUXk https://t.co/EOLMt2IP0w

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch