Sony ujawniło nową datę premiery Marvel’s Iron-Man VR

Marvel's Iron-Man VR
Marvel's Iron-Man VR

Firma Sony Interactive Entertainment poinformowała o nowej dacie premiery gry Marvel’s Iron-Man VR. Pierwotnie produkcja miała pojawić się na rynku 28 lutego, ale w styczniu deweloperzy poinformowali, że potrzebują więcej czasu na dopieszczenie projektu.

Ten długo wyczekiwany tytuł, dedykowany wyłącznie goglom wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR, pojawi się w PlayStation Store oraz u wybranych partnerów handlowych 3 lipca 2020 roku.

Najnowsze dzieło studia Camouflaj zabiera graczy do czasów, gdzie Tony Stark skończył już z produkowaniem broni i postanowił wykorzystać technologię do walki ze złem jako Iron-Man. Po kilku latach kariery jako znany na całym świecie super bohater Tony pada ofiarą tajemniczego Ducha, hakerki i aktywistki występującej przeciw korporacjom, która wykorzystuje starą broń produkcji Stark Industries. Starając się obalić jego imperium, Duch atakuje siedziby korporacji Starka rozsiane po całym świecie, sprawiając, że sytuacja jest coraz bardziej krytyczna, a końcowe starcie jest nieuniknione.