Marvel’s Iron Man VR z datą premiery i zwiastunem fabularnym

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.
Marvel's Iron Man Vr
Marvel's Iron Man Vr

Sony oraz studio Camouflaj poinformowali, że Marvel’s Iron Man VR zadebiutuje 28 lutego 2020 roku. Ogłoszeniu daty premiery, która miała miejsce na targach Comic-Con w Nowym Jorku, towarzyszył także nowy zwiastun fabularny.

Deweloperzy zapewniają, że w ich najnowszej produkcji nie brakuje wielkich, emocjonujących i pełnych napięcia momentów. Jednocześnie w tytule znajduje się również sporo elementów humorystycznych.

Sony podkreśla, że gra studia Camouflaj od początku projektowana była z myślą o PlayStation VR, co pozwoliło twórcom osiągnąć wyższy poziom narracji osadzonej w wirtualnej rzeczywistości.

Ponadto ujawniono, że nadchodząca produkcja z Tonym Starkiem w roli głównej, otrzyma również specjalną edycję cyfrową. W jej skład wchodzić będzie:

  • Kopia gry,
  • Cztery dodatkowe stroje (Golden Avenger, Black Centurion, Sun Stinger, Stealth Armor),
  • 12 punktów badań – potrzebne do odblokowywania nowych umiejętności i broni dla kostiumów Iron Mana,
  • Cyfrowa ścieżka dźwiękowa,
  • Motyw dla menu głównego konsoli PlayStation 4.

Marvel's Iron Man Vr Digital Deluxe Edition

Gracze, którzy zdecydują się na złożenie zamówienia przedpremierowego, również mogą liczyć na bonusy. Będą nimi 4 dodatkowe stroje (Origin Armor, Vintage Armor, Silver Centurion Armor, Ultraviolet Armor), a także motyw dla menu głównego konsoli PlayStation 4.

Marvel's Iron Man Vr Bonusy Przedpremierowe

Marvel’s Iron Man VR jest tytułem ekskluzywnym dla konsoli PlayStation 4.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów