Marvel’s Iron Man VR z datą premiery i zwiastunem fabularnym

Marvels Iron Man VR e1570285445702

Sony oraz studio Camouflaj poinformowali, że Marvel’s Iron Man VR zadebiutuje 28 lutego 2020 roku. Ogłoszeniu daty premiery, która miała miejsce na targach Comic-Con w Nowym Jorku, towarzyszył także nowy zwiastun fabularny.

Deweloperzy zapewniają, że w ich najnowszej produkcji nie brakuje wielkich, emocjonujących i pełnych napięcia momentów. Jednocześnie w tytule znajduje się również sporo elementów humorystycznych.

Sony podkreśla, że gra studia Camouflaj od początku projektowana była z myślą o PlayStation VR, co pozwoliło twórcom osiągnąć wyższy poziom narracji osadzonej w wirtualnej rzeczywistości.

Ponadto ujawniono, że nadchodząca produkcja z Tonym Starkiem w roli głównej, otrzyma również specjalną edycję cyfrową. W jej skład wchodzić będzie:

  • Kopia gry,
  • Cztery dodatkowe stroje (Golden Avenger, Black Centurion, Sun Stinger, Stealth Armor),
  • 12 punktów badań – potrzebne do odblokowywania nowych umiejętności i broni dla kostiumów Iron Mana,
  • Cyfrowa ścieżka dźwiękowa,
  • Motyw dla menu głównego konsoli PlayStation 4.

Marvel's Iron Man Vr Digital Deluxe Edition

Gracze, którzy zdecydują się na złożenie zamówienia przedpremierowego, również mogą liczyć na bonusy. Będą nimi 4 dodatkowe stroje (Origin Armor, Vintage Armor, Silver Centurion Armor, Ultraviolet Armor), a także motyw dla menu głównego konsoli PlayStation 4.

Marvel's Iron Man Vr Bonusy Przedpremierowe

Marvel’s Iron Man VR jest tytułem ekskluzywnym dla konsoli PlayStation 4.