Sony publikuje nowy materiał z Ghost of Tsushima

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Ghost Of Tsushima
Ghost Of Tsushima

Od zapowiedzi Ghost of Tsushima minęły już ponad dwa lata, a grze od pewnego czasu zrobiło się bardzo cicho. Wielu graczy zaczęło się martwić, czy nowa produkcja studia Sucker Punch, zdąży zadebiutować na tej generacji, ale podczas State of Play, wątpliwości zostały rozwiane. Ghost of Tsushima zadebiutuje w przyszłym roku na PlayStation 4 oraz na sprzęcie nowej generacji.

Sony zaprezentowało dzisiaj tylko krótką zajawkę, ale już w czwartek podczas gali The Game Awards, opublikowany zostanie cały zwiastun.

Akcja nowego IP od twórców Infamousa, będzie się rozgrywać podczas ataku Mongołów na Japonię w 1274 roku. Podczas inwazji dochodzi do masakry mieszkańców jednej z wiosek, w której zostają zamordowani bliscy głównego bohatera. By zemścić się na oprawcach, szkoli się w stylu Ducha i schodzi z drogi prawego wojownika.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów