Sony już teraz zapowiada PlayStation Experience 2015

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Coroczna impreza PlayStation Experience, podczas której Sony zapowiada i prezentuje najciekawsze produkcje, w które na najbliższym czasie będziemy mogli grać na konsoli PlayStation jest świętem graczy na całym świecie. To właśnie podczas zeszłorocznego PlayStation Experience mogliśmy po raz pierwszy podziwiać gameplay Uncharted 4. Ca ciekawego zobaczymy w tym roku?

Oczekiwania miłośników PlayStation są olbrzymie, tym bardziej, że w bieżącym roku Japończycy nas nie rozpieszczali. Przesunięto premierą Uncharted 4 o wiele miesięcy, konferencja podczas E3 nie zachwyciła, Gamescom zostało olane, a ceny usług pomimo spadku jakości, wrastają. Nie jest dobrze.

Sony już teraz zaprasza na swoje święto, czas pokaże czy będzie to również nasz święto. Przedsięwzięcie odbędzie się w dniach 5-6 grudnia w San Francisco.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów