Sony nie zorganizuje PlayStation Experience 2018

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Playstation Experience
Playstation Experience

Mamy złą wiadomość dla miłośników PlayStation. Coroczna impreza PlayStation Experience, na której Sony prezentuje nowe materiały z nadchodzących hitów oraz zapowiada nowe gry, nie odbędzie się w tym roku. Tą smutną wiadomość podał sam Shawn Layden podczas oficjalnego Blogcastu PlayStation.

Prezes SIE Worldwide Studios nie owija w bawełnę i brak PSX 2018 tłumaczy następująco:

Nie mamy wystarczająco dużo, aby zgromadzić wszystkich ludzi w jakimś miejscu Ameryki Północnej, specjalnie dla tego wydarzenia. Nie chcemy budować naprawdę wysokich oczekiwań, by potem ich nie spełnić. Była to trudna decyzja, ale zdecydowaliśmy, że w tym roku nie będziemy mieć PlayStation Experience.

Z jednej strony, może to sugerować, że Sony szykuje się do zapowiedzi PlayStation 5, ale nie jest jeszcze gotowe tego ujawnić. Choć z drugiej strony czeka nas jeszcze wiele premier na PlayStation 4. The Last of Us 2, Death Stranding oraz Ghost of Tsushima, to tytuły, których materiały z rozgrywki oraz daty premier uzasadniałyby zorganizowanie PSX 2018. Widocznie deweloperzy nie są jeszcze gotowi na jakiekolwiek poważne deklaracje.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów