Sony idzie w ślady Nintendo. Prezentacja State of Play debiutuje już jutro

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
State Of Play Sony Playstation

Sony ma jeszcze wiele gier do wydania na PlayStation 4, a niebawem ruszy zupełnie nowy rodzaj prezentacji nadchodzących produkcji. State of Play będzie niebieskim odpowiednikiem Nintendo Direct.

Pierwszy stream odbędzie się już w najbliższy poniedziałek i nie będzie należał do najdłuższych, więc będzie można szybko sprawdzić, co tym razem szykują dla nas Sony.

W tej chwili nie wiemy, co dokładnie zostanie zaprezentowane, ale z pewnością nie zabraknie nowych materiałów z nadchodzących tytułów na PS4 i PlayStation VR.

W pierwszym „odcinku” powinno pojawić się MLB The Show 19 i Days Gone. Nie ma mowy o podaniu dat premier gier takich jak Ghost of Tsushima, Death Stranding czy The Last of Us Part II. Jednak możemy poznać datę premiery Concrete Genie, które ma zadebiutować w czerwcu tego roku.

State of Play ma ukazywać się cyklicznie.

Źródło: https://www.dualshockers.com/playstation-state-of-play-march-25/

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów