Solidna dawka rozgrywki z Doom Eternal

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Doom Eternal
Doom Eternal

Dzisiaj podczas konwentu QuakeCon 2018 zaprezentowano solidną porcję rozgrywki z Doom Eternal. Po wielkim sukcesie jakim był DOOM z 2016 roku, wielu graczy z niecierpliwością wyczekuje premiery piątej już odsłony kultowej serii. Dzisiejszy materiał z pewnością nie zawiedzie fanów poprzedniej części. Twórcy bowiem podążają wcześniej wyznaczoną drogą – będzie szybko, brutalnie i rockowo. Fabuła oczywiście jakaś tam będzie, ale z pewnością nie ona będzie motorem napędowym tej produkcji.

Doom Eternal jest napędzany przez silnik iDTech 7 i prezentuje się wyśmienicie. Choć trzeba wspomnieć, że pod wieloma względami wygląda jak kalka poprzedniej odsłony. Oczywiście nie zabraknie w nim nowości w postaci nowych broni i przeciwników. Strzelanka ma zadebiutować w 2019 roku w edycji na PC oraz konsole PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Gameplay z kampanii Doom Eternal

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Sheltered – indyk w postapokaliptycznych klimatach zmierza na Nintendo Switch https://t.co/lASVxt5JaV https://t.co/g3RhQc0ptV
Salt and Sanctuary doczekało się fizycznego wydania https://t.co/OLDlbWzKG3 https://t.co/LQE0J5RIL4

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch