Sniper Elite v2 doczeka się remastera?

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Sniper Elite V2
Sniper Elite V2

Sniper Elite v2 pierwotnie zadebiutował w 2012 roku i częściowo był kontynuacją pierwszej części z 2005 roku. Produkcję traktowano również jako remake i wygląda na to, że niebawem możemy doczekać się jej remastera.

Gra pojawiła się w australijskim urzędzie regulacyjnym. Tym razem Rebellion będzie całkowicie odpowiedzialny za przygotowanie produkcji, a wyda ją 505 Games. Przy okazji dowiedzieliśmy się w jaki przedział wiekowy celuje Sniper Elite.

Sniper Elite V2 Remastered Listing

W Australii gra otrzymała ocenę MA+, a to oznacza, że będą w nią mogli zagrać gracze powyżej 15 roku życia. Pojawiła się również wzmianka o zmianach w rozgrywce dla wielu graczy, więc wygląda na to, że z remastera nie wytną multiplayera.

W tej chwili Rebellion i 505 Games nie zabrały głosu w sprawie, więc nie mamy oficjalnego potwierdzenia, że  odświeżona edycja Sniper Elite v2 rzeczywiście się pojawi.

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2018/12/27/sniper-elite-v2-remastered-rating-listing/#/slide/1

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów