Sklep GameSeek ujawnia datę premiery i cenę Nintendo Switch [Plotka]

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

W sieci sklepów GameSeek do oferty dodano zamówienia pre-order na konsolę Nintendo Switch. Z danych podanych przez sklep wynika, że premiera odbędzie się w okolicach 17 marca. Sprzęt został wyceniony na 198,50 funtów. Przeliczając to na naszą walutę to kwota około 1040 zł. Jak na nowy sprzęt jest bardzo atrakcyjna cena.

Wygląda na to, że wcześniejsze przecieki przedstawiały prawdziwą informacje. Serwis LetsPlayVideoGames pisał,. że cena hurtowa Nintendo Switch w dniu premiery będzie wynosiła 199 funtów czyli około 1000 złotych. Konsola ma być również sprzedawaną w pakiecie z grami i z większą pamięcią za 249 funtów co daje niespełna 1300 zł.

Nintendo oczywiście nie potwierdza tych doniesień i najprawdopodobniej nie uczyni tego do 13 stycznia, kiedy to mamy się dowiedzieć więcej szczegółów o nowej platformie Japończyków.

nintendo-switch

"]

Dyskusja

Komentarzy ( 1 )

  1. Anonim pisze:

    To bedzie zwykly tablet do grania dlatego taka cena. Walna na to Zelde i Mario i maja nowa konsole

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów