Poznaliśmy cenę Nintendo Switch? [Plotka]

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.

Jak donosi serwis LetsPlayVideoGames cena hurtowa Nintendo Switch dniu premiery będzie wynosiła 199 funtów czyli około 1000 złotych. Konsola ma być również sprzedawaną w pakiecie z grami i z większą pamięcią za 249 funtów co daje niespełna 1300 zł. Należy jednak pokreślić, że nie są to ceny detaliczne, lecz hurtowe, ale i tak daje nam to wskazówkę z jakiej półki cenowej będzie nowa konsola Nintendo. Jeśli plotki te okażą się prawdą, to Switch nie będzie droższe w dniu premiery od wchodzących na rynek konsol Xbox One czy PlayStation 4.

Informacje te pochodzą z dwóch rzekomo rzetelnych źródeł i odnoszą się do cen  jednego z brytyjskiego sklepu GAME, specjalizującego się w sprzedaży gier i sprzętu gamingowego.

Oba źródła zdradziły również, że do sprzedaży trafi Switch Pro Kontroler, który będzie można nabyć w cenie £39.99 (około 200 zł).

Nintendo oczywiście nie potwierdza tych doniesień i najprawdopodobniej nie uczyni tego do 13 stycznia, kiedy to mamy się dowiedzieć więcej szczegółów o nowej platformie Japończyków. Nintendo Switch zadebiutuje na półkach sklepowych w marcu 2017 roku.

"]

Źródło: http://letsplayvideogames.com/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów