SINoALICE od Yoko Taro zadebiutuje na Zachodzie

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
Kbp Sinoalice Banner

Firma GREE w najnowszych wynikach finansowych za pierwszy kwartał fiskalny 2019 roku ujawniła, że SINoALICE, zakręcona gra mobilna od Yoko Taro, twórcy m.in. wyśmienitego NieR: Automata zadebiutuje na Zachodzie. Aktualnie dokładna data premiery nie została podana, jednak tytuł na urządzeniach mobilnych najprawdopodobniej zadebiutuje do końca tego roku fiskalnego.

Na zrzucie załączonym poniżej w sekcji „zagraniczne plany rozwoju” będziecie mogli zobaczyć także Another Eden, smartfonowy RPG od Masaty Kato, scenarzysty Chrono Cross z pierwszego PlayStation, który także ma zaplanowaną premierę na Zachodzie. Jeśli jesteście ciekawi, jak SINoALICE prezentuje się w akcji, sprawdźcie poniższy zwiastun. Informacje dotyczące m.in. fabuły, postaci oraz gameplayu znajdziecie na fanowskim wiki gry.

SINoALCE – Zwiastun produkcji:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów