SINoALICE od Yoko Taro – Nexon będzie odpowiedzialny za wydanie gry na Zachodzie

| @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
Kbp Sinoalice Banner

Pod koniec października dzięki wynikom finansowym firmy GREE dowiedzieliśmy się, ze zakręcona gra mobilna od Yoko Taro, SINoALICE, w przyszłym roku zadebiutuje na Zachodzie. Dzisiaj oficjalnie poznaliśmy Zachodniego wydawcę produkcji, którym okazał się sam NEXON, mający w swoim portfolio m.in. darmowego Vindictusa czy Combat Arms.

Na kanale firmy pojawił się przy tym nowy zwiastun gry, na którym będziecie mogli się zapoznać z kilkoma głównymi bohaterkami. Jako, że tytuł skupia się na postaciach z baśni, bajek i mitów, wśród nich znajdziemy m.in. Kopciuszka, Śpiącą Królewnę czy źeńską wersję Pinokio. Warto jednak mieć na uwadze, że to wciąż tytuł od Yoko Taro, więc gracze zdecydowanie nie powinni nastawiać się na sielankowy klimat i historię. Informacje dotyczące m.in. fabuły, postaci oraz gameplayu znajdziecie na fanowskim wiki gry.

SINoALICE – Najnowszy zwiastun:

SINoALICE – Zwiastun:

Źródło: http://www.siliconera.com/2018/11/15/nexon-is-bringing-yoko-taros-dark-fantasy-smartphone-rpg-sinoalice-to-the-west-in-2019/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów