Sinner: Sacrifice for Redemption zadebiutuje w październiku. Miłośnicy wirtualnych zgonów mogą już zacierać ręce

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Sinner Sacrifice For Redemption
Sinner Sacrifice For Redemption

Sinner: Sacrifice for Redemption, czyli gra RPG akcji utrzymane w klimatach dark fantasy z hardkorowym poziomem trudności, zadebiutuje 18 października na PC oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Za grę odpowiada firma Dark Star Game, w skład której wchodzi były dyrektor artystyczny Ubisoft, były starszy programista Konami oraz były artysta techniczny Blizzarda. Czy doświadczenie dewelopera zaowocuje i otrzymamy świetną grę w stylu soulslike? Mamy taką nadzieję.

W Sinner wcielimy się w Adama, wojownika o mrocznej przeszłości, który musi walczyć o odkupienie swojej duszy. By odpokutować popełnione za życia zbrodnie, bohater musi przedrzeć się przez mroczną krainę i stawić czoła wielkim bestiom, nawiązującym do siedmiu grzechów głównych. Gameplay ma się głownie opierać na zręcznościowej walce z wielkimi bossami. Z biegiem czasu rozgrywka będzie coraz trudniejsza – nasi przeciwnicy staną się mocniejsi i odporniejsi, a bohater z każdym pokonanym wrogiem będzie tracił witalność. Fani serii Dark Souls, powinni czuć się jak w domu.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów