Sinner: Sacrifice for Redemption nie zadebiutuje w tym miesiącu

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Sinner: Sacrifice For Redemption
Sinner: Sacrifice For Redemption

Premiera gry Sinner: Sacrifice for Redemption zaplanowana była na 25 kwietnia. Wydawca gry, czyli firma Another Indie, poinformowała, że tytuł ten nie trafi do graczy w tym miesiącu. Wszyscy, którzy czekali na tę produkcję będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Według informacji podanych przez Another Indie, Sinner: Sacrifice for Redemption trafi do sprzedaży dopiero w trzecim kwartale tego roku.

Najnowsza produkcja studia Dark Star Games miała zadebiutować na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jak się jednak okazało, wraz z informacjami o zmianie daty premiery w sieci pojawił się zwiastun, który informuje, że Sinner: Sacrifice for Redemption trafi również na konsolę Nintendo Switch, na której zadebiutuje równolegle z wyżej wymienionymi platformami.

Sinner: Sacrifice for Redemption to RPG akcji utrzymane w klimatach dark fantasy. Rozgrywka skupia się na eksploracji oraz zręcznościowej walce, która nie należy do najłatwiejszych. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, iż wraz z postępami nasza postać staję się coraz słabsza. Jednym słowem coś dla fanów serii Dark Souls.

Sinner: Sacrifice for Redemption – zwiastun zapowiadający wersję na konsolę Nintendo Switch

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów