Ships, Blindy oraz The Mims Beginning trafią wkrótce na Nintendo Switch

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Ships
Ships

Firma Ultimate Games już wkrótce wyda na konsolę Nintendo Switch trzy nowe tytuły. Mowa tutaj o takich grach jak Ships, Blindy oraz The Mims Beginning.

Pierwsza z wymienionych produkcji jest rozbudowanym symulatorem statków specjalnego przeznaczenia. W trakcie rozgrywki będziemy sprawować piecze nad trzema rodzajami wspomnianych maszyn, a dokładniej nad kontenerowcem, głębokomorską jednostką konstrukcyjną, a także półzanurzalnym statkiem transportowym. Gra trafi do Nintendo eShop już 5 listopada.

Drugi ze wspomnianych tytułów, czyli Blindy, jest nietypową platformówką 2D, w której główną rolę podczas rozgrywki odgrywa ciemność. Każdy poziom jest niezwykle wymagający, a do ich ukończenia niezbędna będzie zręczność, a także dobra znajomość poszczególnych plansz. Premiera 8 listopada.

Ostatnią grą z oferty Ultimate Games jest The Mims Beginning, czyli strategiczna gra z gatunku „god like”. Tytuł posiada baśniowo-futurystyczną stylistykę. Rozgrywka skupia się natomiast na podróży tytułowych „Mimów” przez galaktykę. Tytuł jest również bardzo rozbudowana. Nie brakuje tutaj takich elementów jak tworzenie kolonii, badania technologiczne, hodowanie zwierząt, walkę z różnymi zagrożeniami i korzystanie z boskich mocy. Premiera 11 listopada.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów