Shenmue III – znamy datę premiery

Jeszcze rok

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Shenmue III
Shenmue III

Kolejną z zapowiedzi, które padły podczas tegorocznych targów Gamescom jest ogłosznie daty premiery Shenmue III. Jak poinformował wydawca – Deep Silver oraz twórcy – studio Ys Net, Shenmue III zadebiutuje 27 sierpnia przyszłego roku. Gra ukaże się na PlayStation 4 oraz PC. Poniżej możecie obejrzeć najnowszy trailer.

Shenmue III – trailer

Shenmue III powstaje dzięki środkom zebrany na platformie kickstarter. Gra nawiązywać ma do tego, co fani znają z poprzednich części. Ciężko jednak nie wyglądać diametralnych zmian po tak wielu latach od premiery ostatniej części. Nie zabraknie więc wielu nowych mechanik oraz otwartego świata, charakteryzującego większość współczesnych, dużych tytułów. Wątek fabularny ponownie skupiać się będzie wokół Ryo Hazukiego, próbującego odnaleźć winnych zabójstwa jego ojca.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów