Shadow Warrior 2 – nowy gameplay w sieci

Kasjan Nowak | @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 2 min.

Dzisiaj ukazał się kolejny materiał z rozgrywki z Shadow Warrior 2. Na filmie możemy zobaczyć jak główny bohater Wang daje sobie radę z wrogami przy użyciu wielu broni, w tym łańcuchowej katany! Gra wygląda naprawdę przyzwoicie, a rozwałka wydaje się być bardzo przyjemna. Warto zwrócić uwagę na ciekawie zaprojektowane lokacje. Shadow Warrior 2 swoją premierę będzie miało 13 października na PC. Wersje konsolowe zadebiutują w przyszłym roku. Pre-order możecie składać m.in. tutaj.

A tak o Shadow Warrior 2 wypowiadał się nasz redakcyjny kolega Daniel:

Przeciwnicy mogą mieć różną wrażliwość na poszczególne efekty, co sprawia, iż trzeba po prostu zwracać na to uwagę, i bawić się wachlarzem broni. Ten jest naprawdę spory. Kiedy usłyszałem od jednego z prezentujących, że w grze znajdziemy siedemdziesiąt rodzajów broni, musiałem poprosić o powtórzenie bo byłem pewny, że się przesłyszałem. Sam miałem przyjemność sprawdzić może ze dwadzieścia, i faktycznie są kompletnie różne. Katana świetnie działa na mniejszych przeciwników, z nieco większymi nieźle radzi sobie piła mechaniczna, której cięcie możemy kontrolować i dosłownie „rzeźbić” w przeciwnikach.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów