Shadow of the Colossus w niezłej cenie na premierę

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Shadow Of The Colossus
Shadow Of The Colossus

Wczoraj, podczas konferencji na Paris Games Week, Sony zaprezentowało nowy materiał z Shadow of the Colossus. Produkcja będąca remakiem kultowego tytułu z konsoli PlayStation 2, zadebiutuje 7 lutego, wyłącznie na konsoli PlayStation 4. W dniu premiery zapłacimy za nią 169 zł.

Warto podkreślić, że Shadow of the Colossus nie jest ani portem, ani też odświeżoną wizualnie odsłoną klasycznej wersji, lecz tytułem stworzonym od podstaw. Gra będzie działać na konsoli PlayStation 4 Pro w rozdzielczości 4K oraz w 30 klatkach na sekundę. Magiczne 60 klatek będzie osiągalne, jeśli poświęcimy rozdzielczość 4K na rzecz Full HD.

Poniżej możecie obejrzeć nowy gameplay z Shadow of the Colossus oraz filmowe otwarcie gry.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Marvel’s Spider-Man i Shadow of the Tomb Raider wciąż na szczycie listy sprzedaży - https://t.co/6bQmDMe1ZN https://t.co/HCVJpcGn2z
Premiery gier – PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch – 24-30 września - https://t.co/rNUXGnyUXk https://t.co/EOLMt2IP0w

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch