Sekiro: Shadows Die Twice od studia From Software z nowym materiałem z rozgrywki

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
1534784950732

Na kanale IGN pojawił się nowy materiał z Sekiro: Shadow’s Die Twice, nowej gry akcji od studia From Software, odpowiedzialnego za Demon Souls, serię Dark Souls i Bloodborne. Najnowszy gameplay poświęcony grze skupia się przede wszystkim na protezie głównego bohatera, przepełnionej wieloma narzędziami urozmaicającymi rozgrywkę.

Wśród nich znajdziemy m.in. hak, ułatwiający eksplorację i cichą eliminację przeciwników. Zamiast klasycznego, Soulsowego wspinania się po drabinach, Sekiro umożliwi nam natychmiastowe przedostanie się do wybranego miejsca, dynamizując rozgrywkę.

Shadows Die Twice zadebiutuje na komputerach osobistych z systemem Windows oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One 22 marca przyszłego roku. Edycję kolekcjonerską gry zobaczycie w tym newsie (link).

Sekiro: Shadows Die Twice – Najnowszy materiał:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów