Sekiro: Shadows Die Twice będzie działać w 60 klatkach na PlayStation 4 Pro?

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę

Sekiro: Shadows Die Twice już niebawem zadebiutuje, a From Software podczas prac nad grą, nie zapomniało o dostosowaniu swojej produkcji do mocniejszych konsol, w tym PlayStation 4 Pro.

Prawdopodobnie gra będzie działać w 60 klatkach na sekundę przy rozdzielczości Full HD. Pracownicy hiszpańskiego sklepu Vandal brali udział w przedpremierowym pokazie i według nich gra działa właśnie na takim poziomie płynności.

Byliśmy zadowoleni w kwestiach technicznych. Okazuje się, że Sekiro działa w 60 klatkach na sekundę na PlayStation 4 Pro. Od czasu do czasu widać spadki, ale w większości przypadków 60 klatek jest cały czas. Spadki są naturalne biorąc pod uwagę rozmiary świata.

Jeżeli to prawda, to najlepszą opcją do ogrywania najnowszej produkcji From Software będzie właśnie mocniejsze PlayStation 4 i oczywiście jeszcze mocniejsze Xboksa One X.

Sekiro Shadows Die Twice pojawi się 22 marca bieżącego roku na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Źródło: https://www.psu.com/news/sekiro-shadows-die-twice-ps4-pro-rumoured-to-run-at-1080p-60fps/

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów