Sean Bean w materiale promującym A Plague Tale: Innocence

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
A Plague Tale Innocence
A Plague Tale Innocence

A Plague Tale: Innocence do francuskiego studia Asobo, spotkało się ze świetnym przyjęciem ze strony graczy i recenzentów. Teraz do wypróbowania przygodówki zachęca w nowym materiale wideo sam Sean Bean. Chyba tego pana nikomu nie trzeba przedstawiać?

Akcja gry ma miejsce w XIV-wiecznej Francji, ogarniętej zarazą i nękaną przez inkwizycję i wojnę stuletnią. W takich okolicznościach Amicia i jej młodszy brat Hugo wyruszają w niebezpieczną podróż, walcząc o przetrwanie wśród hord zarażonych szczurów i wysłanników wielkiego inkwizytora. Aby jeszcze lepiej przybliżyć graczom mroczną, unikalną atmosferę i charakter nowego IP, wydawca przygotował poruszający materiał, do produkcji którego zaprosił samego Seana Beana. Aktor prezentuje wiersz pt. The Little Boy Lost Williama Blake’a ze zbioru Pieśni niewinności i doświadczenia.

Naszą recenzję A Plague Tale: Innocence możecie przeczytać tutaj.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów