SCUF Vantage wysłany do pierwszych klientów

| @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 2 min.
Vantage #1
Vantage #1

SCUF zaczyna powoli wysyłanie kontrolera Vantage powstałego we współpracy z Sony. Dzięki temu możemy dowiedzieć się, co znajduje się w pudełku z samym kontrolerem i sprawdzić możliwości personalizacji.

W zestawie oprócz kontrolera znajdziemy wymienne obudowy (przód), które są magnetyczne, więc ich montaż jest dziecinnie prosty. Jeden z zestawów miał tylko czerwoną, a inny niebieską i czarną.

Wymienne Obudowy

Ponadto w zestawie są również drążki analogowe o różnych rozmiarach. Dzięki nim użytkownik może dostosować ich wysokość bez konieczności rozkładania kontrolera, co jest zdecydowanym atutem Vantage.

Kontroler i akcesoria to nie wszystko, ponieważ nie zabrakło również koszulki z logiem producenta, choć podejrzewam, że otrzymali ją wyłącznie streamerzy i YouTuberzy. Oni również, jako pierwsi otrzymali kontrolery, które otrzymali bezpłatnie w celach promocyjnych.

Scuf Vantage

Pad jest też dostępny w sieci sklepów Gamestop i wygląda na to, że w chwili obecnej lepiej zamówić go właśnie tam. Szczególnie, że dostanie się go już w przyszłym tygodniu, bo wysyłka zamówień przedsprzedażowych ma się rozpocząć 26 września.

Pierwsze recenzje kontrolera SCUF Vantage mają napływać do sieci już w poniedziałek.

Źródło: https://www.reddit.com/r/scufgaming/comments/9hjw1b/sponsered/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów