Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

OGÓLNE

SCUF Vantage trafia do sprzedaży

Vantage #1
Vantage #1

SCUF wreszcie rozpoczął sprzedaż kontrolera stworzonego we współpracy z Sony i wygląda na to, że nie powstał on jedynie z myślą o konsoli niebieskich.

Okazuje się, że obie wersje kontrolerów nie mają problemów ze współpracą z komputerami i konsolą XboxOne. Ceny są dość wysokie, ponieważ za przewodową wersję trzeba zapłacić 169,95 dolarów, a za bezprzewodową 199,95 dolarów.

Kontroler cechują wysokie możliwości personalizacji, można zmienić dosłownie wszystko, a dodatkowo wyjąć silniki wibracyjne, jeżeli nie są nam potrzebne podczas grania. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wymienić łopatki, drążki analogowe, przednią część obudowy i wspomniane wcześniej silniki wibracji.

Można nawet dostosować skok spustów, dodać dłuższe spusty i wymienić przyciski kierunkowe. Wszystkie możliwości kontrolera możecie sprawdzić na poniższej grafice promocyjnej.

Vantage Funkcje

Kontroler można zamówić wyłącznie w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Producent nie wysyła go niestety poza granice obydwu krajów.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement