SCUF Vantage trafia do sprzedaży

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Vantage #1
Vantage #1

SCUF wreszcie rozpoczął sprzedaż kontrolera stworzonego we współpracy z Sony i wygląda na to, że nie powstał on jedynie z myślą o konsoli niebieskich.

Okazuje się, że obie wersje kontrolerów nie mają problemów ze współpracą z komputerami i konsolą XboxOne. Ceny są dość wysokie, ponieważ za przewodową wersję trzeba zapłacić 169,95 dolarów, a za bezprzewodową 199,95 dolarów.

Kontroler cechują wysokie możliwości personalizacji, można zmienić dosłownie wszystko, a dodatkowo wyjąć silniki wibracyjne, jeżeli nie są nam potrzebne podczas grania. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wymienić łopatki, drążki analogowe, przednią część obudowy i wspomniane wcześniej silniki wibracji.

Można nawet dostosować skok spustów, dodać dłuższe spusty i wymienić przyciski kierunkowe. Wszystkie możliwości kontrolera możecie sprawdzić na poniższej grafice promocyjnej.

Vantage Funkcje

Kontroler można zamówić wyłącznie w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Producent nie wysyła go niestety poza granice obydwu krajów.

Źródło: https://www.psu.com/news/scuf-vantage-ps4-controller-competitive-players/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów