Santa Monica zatrudnia ludzi do dwóch nowych projektów?

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 2 min.

Santa Monica po premierze ostatniej części God of War z pewnością znalazło się bardzo wysoko w hierarchii i Sony nie będzie chciało wypuścić studia z rąk. Nic dziwnego, w końcu nowe przygody Kratosa zrobiły wrażenie na wszystkich graczach, produkcja uzyskała średnią ocen 94 na portalu Metacritic, a fani z niecierpliwością czekają na zapowiedź kontynuacji. Wszystko wskazuje na to, że kolejne spotkanie z Kratosem i Atreusem nadejdzie.

Erik Jakobsen, straszy pracownik artystyczny ds. środowiska, udostępnił na swoim profilu na LinedIn informację, która mówi o tym, że jest ogrom dostępnych stanowisk w studiu. Użytkownik portalu ResetEra mógł uzyskać wgląd w listę dyrektorów technicznych. Z informacji tych wynika, że studio pracuje nad strategicznym, wielofazowym i długoterminowym planem obejmującym aż dwa projekty.

Praktycznie pewne jest, że jednym z nich będzie sequel tegorocznego God of War, co potwierdzają wypowiedzi Cory’ego Barloga. Nad czym może jednak pracować studio poza kolejną częścią przygód boga wojny? Może czeka nas kontynuacja takich produkcji jak Bound, Fat Princess czy Everybody’s Gone to the Rapture, a może całkowicie nowe IP? Dajcie znać w komentarzach co o tym myślicie.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/sony-santa-monica-on-hiring-spree-possibly-working-on-two-projects.74923/

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów