Rozpiska PlayStation Plus na wrzesień 2019. Mamy hit!

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę

Sony zaprezentowało dwa tytuły, które już we wrześniu będą dostępne w ramach abonamentu PlayStation Plus. Japońska firma nie zawodzi, bowiem do graczy trafią dwie wysokobudżetowe produkcje.

PlayStation Plus wrzesień 2019:

  • Batman: Arkham Knight
  • Darksiders III


Pierwszy z wymienionych tytułów to zwieńczenie trylogii przygód Mrocznego Rycerza, za którą odpowiedzialne było Rocksteady Studios i jedna z najlepszych gier o superbohaterach w historii.

Darksiders III to wydana w zeszłym roku trzecia część serii przygodowych gier akcji. W „trójce” wcielamy się w postać Furii, przed którą stoi zadanie przywrócenia równowagi pomiędzy dobrem i złem na Ziemii.

Powyższe gry będzie można pobrać już 3 września, czyli w najbliższy wtorek.

Przypomnijmy, że w sierpniu w ręce graczy Sony również oddało dwie produkcje, a mianowicie Sniper Elite 4 oraz Wipeout Omega HD Collection. Owe tytuły można pobierać do momentu pojawienia się wrześniowej oferty.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów