Rodzaje broni w Kingdom Come: Deliverance

Dawid Zaleski | @Dawidci | | Przeczytasz w 2 min.
Kingdom Come: Deliverance

Na oficjalnym kanale Youtube twórców Kingdom Come: Deliverance, Warhorse Studios, pojawił się nowy materiał dotyczący broni oraz tego jak one oddziałują na konkretny rodzaj zbroi. Jak wiadomo na każde warunki trzeba być przygotowanym, więc jednym razem przyda się miecz dwuręczny, innym sztylet, a jeszcze innym buzdygan. Kingdom Come: Deliverance ma być jak najbliższe realizmowi i przez to obecnie mamy trzy rodzaje zadawanych obrażeń:

  • Tnące – przeciw cieńszym zbrojom
  • Miażdżące – przeciwko grubszym zbrojom
  • Przebijające – przeciw kolczudze

Każda broń posiada statystyki, które określają do czego najlepiej ją wykorzystywać, a także istnieje takie coś jak jakość danego przedmiotu, która pokazuje nam jak łatwo zniszczyć konkretną rzecz. W poniższym wideo znajdziecie jak w grze, a także dla porównania jak w rzeczywistości, jak skutki przynosi konkretny atak daną bronią.

Kingdom Come: Deliverance – bronie w akcji

Przypominam o tym, że Kingdom Come: Deliverance jest obecnie w fazie bety, do której można dołączyć przez kupno gry na stronie oficjalnej. Najtańszy zestaw kosztuje $49.99 (ok. 200 zł), a dla tych, którzy chcieliby wydać więcej, a przy tym otrzymać porządniejsze wydania, czekają też droższe zestawy. Najdroższy kosztuje $499.99, ale zawiera nie tylko kod do gry, a także dostęp do bety, fizyczne wydanie Kingdom Come: Deliverance, a poza wieloma innymi dodatkami, jest zawarty też prawdziwy miecz. Taka przesyłka na pewno swoje waży.

Premiera Kingdom Come: Deliverance prawdopodobnie będzie w 2017 roku na PC, Xbox One oraz PlayStation 4.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów