Nowe darmowe gry w Epic Games Store są już dostępne

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę
Epic Games
Epic Games

Jak co tydzień sklep Epic Games Store udostępnił kolejne darmowe gry. Tym razem są to dwie produkcje – Kingdom Come: Deliverance oraz Aztez. Tytuły będą dostępne za darmo do 20 lutego do godziny 17:00. Za tydzień natomiast dostaniemy dostęp do karcianej gry Faeria.

Kingdom Come: Deliverance  to RPG osadzona w średniowieczu. Tytuł ten cechuje realizm, a czas potrzebny na ukończenie przygody to około 70 godzin.

Aztez jest hybrydą beat’em up z turowym tytułem strategicznym. Całą historia dzieje się w świecie imperium Azteków. Gra ma wyjątkową oprawę graficzną.

Epic Games Store coraz bardziej się rozwija i od kilku tygodni sklep jest zintegrowany z ocenami OpenCritic. Jest to bardzo ciekawa opcja, która pozwala od razu z okna sklepu przejść do recenzji pisanych przez krytyków.

Ponadto według obietnicy CEO Tim Sweeneyw w 2020 wciąż będziemy otrzymywać darmowe gry!

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów