Roczny abonament PlayStation Plus o 25 procent taniej

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
PlayStation Plus czerwiec
PlayStation Plus czerwiec

Sony zapowiedziało ograniczoną czasowo, 25% obniżkę ceny na roczną subskrypcję PlayStation Plus. Oferta obowiązuje od dzisiaj do 19 grudnia (do godz. 11:00) i mogą z niej mogli skorzystać zarówno aktualni abonenci usługi jak i nowi klienci. Oferta jest dostępna w sklepie PlayStation Store.

PlayStation Plus umożliwia graczom przede wszystkim zabawę w wieloosobowym trybie sieciowym na PlayStation 4, ale to nie wszystko. Subskrybenci każdego miesiąca otrzymują co najmniej dwie gry na PS4 i po dwa tytuły na konsole PlayStation 3 i PlayStation Vita oraz dysk internetowy 10 GB na zapisane dane gier. Nie można też zapomnieć o specjalnych zniżkach dla członków Plusa.

Po letniej podwyżce członkostwo w PS Plus kosztuje 240 zł, warto więc skorzystać z okazji, która pozwoli nam zaoszczędzić 60 zł.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów