Rival Megagun na początku przyszłego roku otrzyma pudełkowe wydanie

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Wydawca Degica Games wraz ze studiem Spacewave Software zapowiedzieli dzisiaj pudełkowe wydanie swojej najnowszej produkcji, shoot’em up’a Rival Megagun. Za jego przygotowanie będzie odpowiedzialna firma First Press Games i pierwsza partia pudełek pojawi się na rynku już w styczniu przyszłego roku. Fizyczną wersję gry będziemy mogli dostać na konsolę PlayStation 4 oraz Nintendo Switch.

Rival Megagun pod względem rozgrywki formułą przypomina chociażby Puyo Puyo Tetris. Produkcja nastawiona jest na rywalizację w trybie dla dwóch graczy, online lub lokalnie i skupia się na mechanice zasypywania ekranu rywala przeciwnikami po naładowaniu specjalnego paska oraz różnego rodzaju przeszkodami po zniszczeniu atakujących nas oponentów. Warto jednak zaznaczyć, że Rival Megagun oferuję także kampanię dla pojedynczego gracza, którą możemy ukończyć każdą z dostępnych w grze postaci.

Jeśli jesteście ciekawi, jak to dość ciekawe podejście do gatunku sprawdza się w praktyce, sprawdźcie naszą recenzję gry.

Rival Megagun – Zwiastun:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów